PROCAM POLSKA SP. Z O.O.

PROCAM Sp. z o.o.

jest spółką funkcjonującą w oparciu o model angielskiej firmy ProCam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą od 2004 roku.

Działalność firmy w Polsce

obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, a także wymianę barterową, skup płodów rolnych (zboże, rzepak, kukurydza) oraz sprzedaż i dystrybucję:

  •  środków ochrony roślin,
  •  nawozów i biostymulatorów,
  •  materiału siewnego roślin uprawnych.
PROCAM POLSKA SP. Z O.O.

ul. Nowy Świat 42/44
80-299 Gdańsk
Tel. 58 762 80 30,
fax. 58 762 80 35

Sklep Wilków

Wilków 63
24-313 Wilków
Tel: 728 908 083,
81 503 04 44

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

W ofercie handlowej PROCAM Polska znajdą Państwo różnorodne środki ochrony roślin producentów krajowych i zagranicznych: środki chwastobójcze, środki grzybobójcze, insektycydy, akarycydy, środki do zwalczania szkodników magazynowych, regulatory wzrostu, desykanty, zaprawy nasienne.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.

NAWOZY

W ofercie nawozów znajdują się wszystkie dostępne na rynku krajowym i światowym nawozy mineralne i organiczne. Poprzez nawozy mineralne rozumiemy grupy azotowe, potasowe, fosforowe, wieloskładnikowe, wapno nawozowe w formach węglanowych i tlenkowych lub ich mieszaninach, a także nawozy specjalistyczne do produkcji warzyw, owoców, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych.

Dostępne są nawozy luzem, w Big Bag 1800 kg, 1200 kg, 1000 kg, 600 kg, 500 kg oraz workach 50 kg i 25

kg, a także wysoko konfekcjonowane. W ofercie znajdują się także rolnicze nawozy specjalistyczne, które w swoim składzie posiadają także żywe organizmy w postaci grzyba i bakterii, których głównym celem jest poprawa życia biologicznego gleby, a co pozwala na mineralizację składników z form nie przyswajalnych, a gromadzonych w glebie przez lata.

Firma tylko w małym zakresie dysponuje własnymi magazynami, a magazyny te przeznaczone są pod nawozy wysokospecjalistyczne i zawierające żywe mikroorganizmy. Cała pozostała gama nawozów dolistnych oraz biostymulatory i adiuwanty dojeżdżają bezpośrednio od producentów i importerów. Logistyka dostaw dzięki współpracy z licznymi spedycjami oraz posiadaniu własnego transportu pozwala nam realizować zamówienia nawet w 24 godziny.

CALKORIUM®

Zwiększa odporność roślin na warunki stresowe powodowane przez przymrozki, susze, gradobicie i pestycyd. Reguluje obieg wody w roślinie.

BIOGEN REWITAL PRO+
Naturalny preparat, który niezawodnie regeneruje zdegradowaną różnymi czynnikami mikroflorę glebową, uzupełniając środowisko glebowe w pożyteczne mikroorganizmy.

MAXICYNK PRO+
Płynny nawóz mikrolementowy o bardzo wysokiej zawartości cynku.

NHCa DELTA
Nawóz dolistny dostarczający roślinom NH2 w ustabilizowanej formie.

PROCAM CYNK
Płynny, skoncentrowany nawóz dolistny zawierający biodegradowalne związki kompleksujące, które przyspieszają pobieranie cynku przez rośliny oraz ułatwiają łączne stosowanie nawozu z innymi agrochemikaliami.

PROCAM FOSFOR Liquid

Płynny nawóz fosforowy do dokarmiania dolistnego oraz do fertygacji. Polecany jest zwłaszcza w fazach intensywnego wzrostu roślin, w warunkach utrudnionego pobierania fosforu z gleby i w okresach zwiększonego zapotrzebowania roślin na fosfor.

PROCAM MAG
Sypka mieszanka makro i mikroskładników. Poza mikroelementami takimi jak miedź, mangan i molibden zawiera w swoim składzie główne składniki odżywcze: azot w formie amidowej oraz magnez i siarkę.

PROCAM MOLIBDEN
Nawóz dolistny z wysoką zawartością molibdenu.

PROCHELAT Cu
Roztwór nawozu miedziowego zawiera miedź w postaci całkowicie schelatowanej przez chelat IDHA.

PROCHELAT MANGAN
Roztwór nawozowy manganu.

PROCHELAT Mn
Płynny, skoncentrowany nawóz dolistny, zawierający azot oraz mangan w postaci schelatowanej przez kompleks EDTA.

PROFOS 100
Nawóz aktywizujący oparty na fosforynie potasu.

PROKALI+
Nawóz typu NK, przeznaczony do nawożenia dolistnego o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego potasu.

PROleaf Makro P
Nawóz typu NPK przeznaczony do nawożenia dolistnego, o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego fosforu. Zawierający w swoim składzie również azot, potas i mikroelementy w formie chelatów EDTA.

PROleaf MAX chelat
Płynny nawóz maksymalnie napakowany najważniejszymi mikroelementami. Aż 20 gram miedzi, 68 gram manganu, 28 gram cynku i ponad 4 gram molibdenu w litrze!

PROleaf Total
Nawóz typu NPK przeznaczony do nawożenia dolistnego o zrównoważonym składzie.

CYNKOPHOS PRO+
To specjalnie zaprojektowany nawóz dla roślin, które potrzebują fosforu i są wrażliwe na niedobory cynku. Zawiera 41 g/l azotu, 356 g/l fosforu, 137 g/l cynku i 40 g/l trójtlenku siarki.

PRO HORTI SiMAX
Jest kombinacją organiczno-mineralną krzemu (Si) 10%, wyciągu z alg (Ecklonia maxima) oraz azotu (N) 5%, fosforu (P) 3% i potasu (K) 7%. Wyciąg z alg zawiera aminokwasy, witaminy, auksyny, cytokininy oraz polisacharydy.

ANTYPIANA PRO+
Adiuwant odpieniający – likwiduje pianę w cieczach roboczych agrochemikaliów. ANTYPIANA PRO+ pozwala na napełnienie zbiornika łatwiej, szybciej i mniejszym kosztem.

BIOPOLIN
Atraktant dla pszczół. BIOPOLIN to preparat do opryskiwania kwitnącego rzepaku celem zwiększenia atrakcyjności roślin dla owadów zapylających.

HURRICANE PRO+
Adiuwant poprawiający skuteczność agrochemikaliów. Zapewnia lepsze pokrycie liści substancją aktywną, zmniejszając napięcie powierzchniowe kropli wody.

ISOTAK PRO+
Preparat poprawiający właściwości cieczy roboczej. Stabilizuje roztwór i poprawia mieszalność agrochemikaliów.

KLEJMAX PRO+
Środek zapobiegający pękaniu łuszczyn rzepaku i strąków grochu.