Strona główna

PROCAM

Profesjonalna dystrybucja środków ochrony roślin, nasion i nawozów rolniczych to jeden z filarów działalności naszej firmy. Wybierając PROCAM jako partnera dla swojego gospodarstwa, możesz jednak liczyć na znacznie więcej niż na stabilną, natychmiastową dostępność oraz szeroką ofertę produktów niezbędnych w prowadzeniu gospodarstwa.

TWÓJ ZAUFANY PARTNER I DORADCA
Tym, z czego jesteśmy szczególnie dumni i co najbardziej cenią współpracujący z nami rolnicy, jest doradztwo agronomiczne na najwyższym poziomie…

Czytaj dalej…

PRZEGLĄD OPRYSKIWACZY

Jednym z kluczowych elementów warunkujących prawidłowość wykonania zabiegu chemicznej ochrony roślin oraz bezpieczeństwa takiego zabiegu jest stan techniczny sprzętu do stosowania środków ochrony roślin.

Nierównomierna dystrybucja pestycydów na opryskiwanej powierzchni niesie ze sobą ryzyko ograniczenia efektywność zabiegu, powodując w konsekwencji konieczność wykonania większej liczby oprysków. Jednocześnie w miejscach, w których ilość zastosowanego środka ochrony roślin jest nadmierna, powstaje zagrożenie nagromadzenia się jego pozostałości w środowisku naturalnym oraz w płodach rolnych.

Czytaj dalej…

Jakie usługi realizowane są przez stację diagnostyczną?

Każdy kierowca zobligowany jest do dokonywania przeglądu samochodu, co kilka lat. Badanie

techniczne wykonuje się w okręgowej stacji pojazdów. Obowiązek ten sprawia, że samochód nie stwarza niebezpieczeństwa podczas poruszania się w ruchu drogowym. Co więcej, test diagnostyczny jest warunkiem pozwalającym na przedłużenie ważności dowodu rejestracyjnego.

Czytaj dalej…

CZAJKA Centrum Rolnicze

CZAJKA Centrum Rolnicze powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników w zakresie części i akcesoriów do maszyn i urządzeń rolniczych oraz narzędzi i wyposażenia technicznego niezbędnego w każdym gospodarstwie rolnym.

Czytaj dalej…

DANE FIRMY

Michał Czajka

Szczekarków 39/1

24-313 Wilków

KONTAKT

tel. +48 507 441 040

+48 504 988 888

mail.